» MELLANOX

Ole hyvä ja odota...

MELLANOX Luettelo

Haku
Näytetään 1 - 60 / 524 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 9 Seuraava
= Varastossa
= Ei varastossa
0,05 €
0,06 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Support renewal identifier
MELLANOX Support renewal identifier
Tuotekoodi: SUP-RENEWAL-IDENTIFIER
2,40 €
2,98 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze Copper
MELLANOX 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze Copper
Tuotekoodi: EXW-CABLE_COPPER-2B
7,24 €
8,98 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 2 Year Ext Warranty Bronze f Cooper Cab
12,09 €
14,99 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 3 Year Ext Warranty f Bronze Copper Cbl
15,54 €
19,27 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Silv 1Y Spt f/ LIC-Fabric-Inspector
MELLANOX Silv 1Y Spt f/ LIC-Fabric-Inspector
Tuotekoodi: SUP-LIC-FAB-INSP-1S
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
16,91 €
20,97 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 4 Year Ext Warranty f Bronze Cooper Cab
16,91 €
20,97 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 1Y Ext Wrrty 2Y Bronze Ethernet
MELLANOX 1Y Ext Wrrty 2Y Bronze Ethernet
Tuotekoodi: EXW-ADPTR-ETH-2B
16,91 €
20,97 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 1Y Bronze Wrrty RNW Eth Ad Card
MELLANOX 1Y Bronze Wrrty RNW Eth Ad Card
Tuotekoodi: EXW-ADPTR-ETH-1B
20,20 €
25,05 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Silver 1Yr Support f S_W-00137
MELLANOX Silver 1Yr Support f S_W-00137
Tuotekoodi: SUP-S_W-00137-1S
20,20 €
25,05 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 2 YR Ext Wrrnty f 3Y Brnz f Ethern Ada C
21,76 €
26,98 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Tech 9x5 1Yr Teleph Spt f Adapter Cards
21,76 €
26,98 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze Opt Cbl
MELLANOX 1Y Ext Wrrty 2Ys Bronze Opt Cbl
Tuotekoodi: EXW-CABLE_ACTIVE_OPT-2B
23,30 €
28,89 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 2 Year Ext Warranty f Bronze Transceiver
23,74 €
29,44 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX Pass Copp Cbl ETH 10GbE 0.5m
MELLANOX Pass Copp Cbl ETH 10GbE 0.5m
Tuotekoodi: MC3309130-00A
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+
24,84 €
30,80 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/ETH Adpt Crds Exc
MELLANOX Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/ETH Adpt Crds Exc  SVANEN
Tuotekoodi: SUP-ADPTR-ETH-1S
Tuote: Monipuolinen
26,13 €
32,40 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+1m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+1m
Tuotekoodi: MC3309130-001
Tuote: Palvelin / lisälaitteet
28,50 €
35,34 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2m
Tuotekoodi: MC3309130-002
Tuote: Palvelin / lisälaitteet
28,50 €
35,34 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+1.5m
28,71 €
35,60 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX SILVER 1 YR Support for S_W-00133
28,71 €
35,60 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 3 YR Ext Wrrnty f 4Y Brnz f Ethern Ada C
28,71 €
35,60 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 2 Year Ext Warranty 3 years Bronze
MELLANOX 2 Year Ext Warranty 3 years Bronze
Tuotekoodi: EXW-CABLE_ACTIVE_OPT-3B
30,03 €
37,24 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2.5m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2.5m
Tuotekoodi: MC3309130-0A2
Tuote: Direct Attach Cable
30,03 €
37,24 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+3m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+3m
Tuotekoodi: MC3309130-003
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+
31,71 €
39,32 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX SVC RNWS 1Y Brz Wty RNW f/Adapt Cards
31,71 €
39,32 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 1 YR Ext Warranty f 2Y Brnz f Adpt Cards
34,74 €
43,08 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 3 Year Ext Warranty f Bronze Transceiver
37,76 €
46,82 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Tech 9x5 3Yr Teleph Spt f Adapter Cards
39,26 €
48,68 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Silv 3Y Spt f/ LIC-Fabric-Inspector
MELLANOX Silv 3Y Spt f/ LIC-Fabric-Inspector
Tuotekoodi: SUP-LIC-FAB-INSP-3S
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
40,78 €
50,57 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 4 YR Ext Wrrnty f 2Y B5rnz f Ether Ada C
41,50 €
51,46 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 3 Year Ext Warranty f Bronze Optical Cab
MELLANOX 3 Year Ext Warranty f Bronze Optical Cab
Tuotekoodi: EXW-CABLE_ACTIVE_OPT-4B
44,36 €
55,01 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 4 year Extended Warranty
MELLANOX 4 year Extended Warranty
Tuotekoodi: EXW-TRANSCEIVERS-5B
50,71 €
62,88 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 1m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 1m
Tuotekoodi: MC2210130-001
Tuote: Direct Attach Cable
52,15 €
64,67 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Cbl Mod ETH 10GbE QSFP to SFP+Sng Pack
MELLANOX Cbl Mod ETH 10GbE QSFP to SFP+Sng Pack
Tuotekoodi: MAM1Q00A-QSA-SP
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
52,15 €
64,67 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+1m
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+1m
Tuotekoodi: MC2309130-001
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: SFP+
53,03 €
65,76 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 3Y BronzeTelephone support
MELLANOX 3Y BronzeTelephone support
Tuotekoodi: SUP-ADPTR-ETH-3SB
53,03 €
65,76 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 4 Year Ext Warranty f Bronze Act Opt Cab
MELLANOX 4 Year Ext Warranty f Bronze Act Opt Cab
Tuotekoodi: EXW-CABLE_ACTIVE_OPT-5B
53,03 €
65,76 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Tech Spt+Wty-Silv 3Y f/ETH Adpt Crds Exc
55,05 €
68,26 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX Opt Mod ETH 1GbE 1Gbs SFP LC-LC SX 500m
MELLANOX Opt Mod ETH 1GbE 1Gbs SFP LC-LC SX 500m
Tuotekoodi: MC3208011-SX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
56,43 €
69,97 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+2m
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+2m
Tuotekoodi: MC2309130-002
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP  -  Liitin 2: SFP+
56,43 €
69,97 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 0.5m 30AWG Blk
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 0.5m 30AWG Blk
Tuotekoodi: MCP2M00-A00AE30N
Tuote: Direct Attach Cable
57,81 €
71,68 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 2m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 2m
Tuotekoodi: MC2210130-002
Tuote: Palvelin / lisälaitteet
57,81 €
71,68 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 1m 30AWG
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 1m 30AWG
Tuotekoodi: MCP2M00-A001E30N
Tuote: Palvelin / lisälaitteet
57,81 €
71,68 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 1.5m 30AWG Blk
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 1.5m 30AWG Blk
Tuotekoodi: MCP2M00-A01AE30N
Tuote: Direct Attach Cable
58,45 €
72,48 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 2Y ExtWty f/3Y Brz Adapt Cards
58,85 €
72,97 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Tech Supp Wrrty Silver 5yr Eth
MELLANOX Tech Supp Wrrty Silver 5yr Eth
Tuotekoodi: SUP-ADPTR-ETH-5SP
60,13 €
74,56 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Tech Spt+Wty-Silv 1Y f/Adapt Cards Exc
60,56 €
75,09 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+3m
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+3m
Tuotekoodi: MC2309130-003
Tuote: Palvelin / lisälaitteet
60,88 €
75,49 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.2.2020
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2m 30AWG
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2m 30AWG
Tuotekoodi: MCP2M00-A002E30N
Tuote: Direct Attach Cable
61,40 €
76,14 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX SILVER 3 Yr Spt f S_W-00133
MELLANOX SILVER 3 Yr Spt f S_W-00133
Tuotekoodi: SUP-S_W-00133-3S
61,40 €
76,14 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Silver 5Yr Spt for S_W-00133 FOR 1000
MELLANOX Silver 5Yr Spt for S_W-00133 FOR 1000
Tuotekoodi: SUP-S_W-00133-1K-5S
62,18 €
77,10 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 2.5m Blk
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 2.5m Blk
Tuotekoodi: MCP2M00-A02AE30L
Tuote: Direct Attach Cable
62,18 €
77,10 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 3m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 3m
Tuotekoodi: MC2210128-003
Tuote: Direct Attach Cable
62,70 €
77,75 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX 1Y Bronze Wrrty Renewal IS5022
63,98 €
79,34 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Enhanced IB Diagnostics Lic f/1 MNG NODE
66,06 €
81,91 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Passive Copper Cbl ETH up to 256Gb/s
MELLANOX Passive Copper Cbl ETH up to 256Gb/s
Tuotekoodi: MCP2M00-A003E30L
Tuote: Direct Attach Cable
67,80 €
84,07 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 28.1.2020
MELLANOX Tech Spt Warr Silver 4Yr f Enet Adapter
68,66 €
85,14 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX Rack installation static kit for 1U
MELLANOX Rack installation static kit for 1U
Tuotekoodi: MTEF-KIT-A
Tuote: Asennus
69,95 €
86,74 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 19.2.2020
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2.5m 26AWG
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2.5m 26AWG
Tuotekoodi: MCP2M00-A02AE26N
Tuote: Direct Attach Cable
73,84 €
91,56 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Trans Eth 25GbE 100Gb QSFP28 to SFP28
MELLANOX Trans Eth 25GbE 100Gb QSFP28 to SFP28
Tuotekoodi: MAM1Q00A-QSA28
Tuote: Kaapelikomponentit
73,84 €
91,56 €  (sis. ALV)
Varastossa
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 3m 26AWG
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 3m 26AWG
Tuotekoodi: MCP2M00-A003E26N
Tuote: Direct Attach Cable
Näytetään 1 - 60 / 524 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 9 Seuraava