» Kaapelit

Ole hyvä ja odota...

Kaapelit

Hakusuodatin auttaa sinua listaamaan tuotteet, jotka vastaavat tarkasti vaatimuksiasi. Jokaisen kohdan määrittely ei ole välttämätöntä - määrittele vain ne joilla on merkitystä. Mikäli hakusuodattimen käyttö tuntuu vaikealle, voit käyttää ohjattua hakua, jonka avulla voit määrittää yhden parametrin kerrallaan. Mikäli et halua käyttää näistä tavoista kumpaakaan, voit yksinkertaisest valita näytä kaikki kategorian 9303 tuotteet.
Valitse kaikki | Tyhjennä kaikki
Hintaluokka 
Avainsana(t)   
Näytä tuotteet
A10 Networks (1) DATALOGIC (1) INFOCUS (1) OPTICON (2)
ACTi (1) DELL (36) INSMAT (15) OTTERBOX (12)
A-DATA (15) DELTACO (6) INTEL (59) PanzerGlass (2)
ADDON (31) DIGIALITY (1) JABRA (2) PEERLESS (1)
AMD (1) D-LINK (4) KENSINGTON (32) PNY (11)
APC (73) DOCOVER (7) KRAMER (627) QNAP (9)
APG (1) ELECTRO CONNECTIONS (1) LENOVO (85) QUANTA (10)
APPLE (24) ELO (3) LEXMARK (2) RITTAL (2)
A-SOLAR (11) EPSON (1) LIFEPROOF (5) SAMSUNG (3)
ASUS (1) ERGOTRON (4) LINKSYS BY CISCO (7) SANDBERG (64)
BELKIN (247) EWENT (1) LOGITECH (2) SIGNALINE (44)
BLACK BOX (1737) FUJITSU (70) MACLOCKS (2) SONY (5)
BLUEBAUM (10) GARMIN (1) MAG (2) SUPERMICRO (77)
BROADCOM (5) GENERIC (1) MAGTEK (1) TARGUS (21)
BROCADE (2) GIGABYTE (4) MATROX (8) TELEWELL (1)
CABLES TO GO (1041) GOOBAY (18) MAXIMUM (10) TP-LINK (1)
CABLES UNLIMITED (1) GRATEQ (15) MELLANOX (63) UMATES (1)
CANON (2) GRIFFIN (2) MICROCONNECT (3584) UNILUMIN (2)
CAPTURE (1) Hewlett Packard Enterprise (152) MICROSOFT (2) VISION (217)
CELLULAR LINE (20) HIK VISION (1) MOBOTIX (20) VIVANCO (23)
CELLY (15) HONEYWELL (3) MOPHIE (27) VIVOLINK (295)
CIPHERLAB (5) HP (24) MOXA (1) WESTERN DIGITAL (2)
CISCO (77) HUAWEI (1) NEWSTAR (1) XEROX (2)
CLUB 3D (55) HUDDLY (2) Nordic ID (2) ZEBRA (9)
COMNET (4) IBM (12) OEM (157) ZYXEL (12)
CORSAIR (1) iDEAL OF SWEDEN (3) ONEPLUS (2)
Adapter (105) DIN/mini DIN (24) Mobilephone (161) Special (66)
Antenna (84) DisplayPort (160) Network Special (69) Storage Converter (4)
Audio / Video (597) DVI (136) Power (409) Tele (73)
Cat5 (187) Ethernet (42) SAS (158) Thunderbolt (12)
Cat5e (1080) Fiber (788) SATA/eSATA (76) USB (685)
Cat6 (1766) Firewire (10) SCART (5) VGA (Analog) (312)
Cat6a (422) HDMI (549) SCSI (8) Video Converter (536)
Cat7 (135) IDE/Floppy/ATX (1) Serial / Parallel (216)
2 x 3.5mm (1) DVI-I (35) MT-RJ (36) SATA II (2)
2 x RCA (34) eSATA (6) N (431) SATA III (12)
2.5mm (2) F (9) NEMA 5-15P (3) SATA III 7-pin (7)
3 x RCA (16) FC (34) N-Type (6) SC (102)
3.5mm (258) F-type (1) PCI-E (6-pin) (1) SC/APC (1)
4-p (2) HDMI (308) Power Plug (55) SC/UPC (28)
4-pin Molex (2) HDMI A (Full size) (350) Power Plug (Type I) (5) SCART (2)
50-Pin Telco (6) HDMI A (Full size) + 3.5mm (1) Power Plug BRA (Type N) (1) SCART (21-pin) (8)
6.35mm (25) HDMI A (Full size) + USB A (5) Power Plug DK (Type K) (6) SFF-8087 (4)
68-p (2) HDMI C (Mini HDMI) (6) Power Plug Euro (58) SFF-8088 (7)
6-p (3) HDMI D (Micro HDMI) (14) Power Plug SA (Type M) (2) SFF-8643 (2)
6-p Mini-DIN (2) IDC (3) Power Plug Swiss (Type J) (8) SFP+ (23)
9-p (3) IEC (1) Power Plug UK (Type G) (30) SMA (4)
ATX (4-pin) (1) LC (330) Power Plug US (Type A) (1) ST (52)
BNC (32) LC/PC (8) Power Plug US (Type B) (7) S-Video (16)
C13 coupler (76) LC/UPC (58) PS/2 (20) Thunderbolt (6)
C14 coupler (43) Lightning (85) QD (2) TNC (2)
C19 coupler (34) Male (12) QSFP (24) TOSLINK (18)
C20 coupler (12) Micro USB (3) QSFP+ (28) USB (4)
C5 coupler (1) Micro-HDMI (5) QSFP28 (10) USB 2.0 (1)
C7 coupler (2) Micro-USB A (8) RapidRun (15 pin) (4) USB 3.0 (5)
Coax (20) Micro-USB B (8) RCA (57) USB 3.0 A (1)
CX4 (9) mini DisplayPort (149) RJ-10 (3) USB A (561)
DB-25 (72) Mini-HDMI (11) RJ-11 (46) USB B (12)
DB-9 (107) Mini-SAS (56) RJ-12 (11) USB C (224)
DisplayPort (282) Mini-SAS HD (36) RJ-45 (3421) VF45 (1)
DisplayPort 1.2 (4) Mini-USB A (19) RP-SMA (6) VGA (10)
DMS-59 (8) Mini-USB B (3) RP-TNC (4) VGA (D-Sub) (337)
DVI (8) Molex (3-pin) (2) SAS (9) VGA (D-Sub) + 3.5mm (45)
DVI-A (12) Molex (4-pin) (5) SATA (20) XLR (25)
DVI-D (151) MPO/MTP (2) SATA 15-pin (4) XLR (3-pin) (19)
DVI-D + USB (1) MTP (1) SATA 7-pin (17)
2 x 3.5mm (18) C13 coupler (103) Micro-USB A (7) SATA III (12)
2 x 6.3mm (1) C14 coupler (67) Micro-USB B (124) SATA III 7-pin (7)
2 x BNC (2) C15 coupler (14) Micro-USB B/Apple/Lightning (1) SC (243)
2 x C13 (7) C19 coupler (32) Micro-USB B/Lightning (6) SC/APC (3)
2 x DVI-D (1) C20 coupler (33) mini DisplayPort (33) SC/PC (6)
2 x DVI-I (3) C36 (13) Mini-SAS (45) SC/UPC (41)
2 x HDMI A (Full size) (1) C5 coupler (36) Mini-SAS HD (28) SCART (21-pin) (5)
2 x Molex (4-pin) (2) C7 coupler (31) Mini-USB A (13) SFF-8087 (3)
2 x RCA (83) Coax (22) Mini-USB B (38) SFF-8088 (9)
2 x RJ45 (4) CX4 (6) Molex (3-pin) (1) SFF-8470 (1)
2 x USB A (7) DB-25 (59) Molex (4-pin) (3) SFP+ (28)
2 x VGA (D-Sub) (7) DB-9 (115) MT-RJ (45) SMA (4)
2.5mm (4) DisplayPort (211) N (465) ST (80)
2p (2) DisplayPort + USB A (2) NEMA 5-15P (1) ST/PC (2)
2x SATA 15-pin (1) DVI (21) NEMA 5-15R (1) ST/UPC (23)
3 x RCA (25) DVI-D (217) N-Type (6) S-Video (4-pin) (14)
3 x RCA + S-Video (1) DVI-I (28) PCI-E (6-pin) (1) Thunderbolt (10)
3.5mm (190) DVI-I + VGA (D-Sub) (2) PCI-E (8-pin) (1) TNC (2)
3-pin (9) eSATA (7) PS/2 (19) TOSLINK (18)
4 x Molex (3-pin) (1) F (6) QSFP+ (22) USB (2)
4 x SATA (14) F-type (1) RapidRun (15 pin) (2) USB 3.0 (1)
4 x SFP+ (1) HD68 (2) RCA (62) USB A (283)
4-p (9) HDMI (315) RF (1) USB B (133)
4-pin Molex (1) HDMI + DVI-D (4) RJ-10 (3) USB C (177)
4-pin PWM (1) HDMI + VGA (D-Sub) (6) RJ-11 (29) USB C / Micro-USB B (4)
5 x BNC (14) HDMI A (Full size) (374) RJ-12 (9) VGA (32)
5.5mm Power (1) HDMI C (Mini HDMI) (18) RJ-45 (3412) VGA (D-Sub) (386)
6.35mm (23) HDMI D (Micro HDMI) (24) RP-SMA (5) VGA (D-Sub) + 3.5mm (46)
6-p (2) IDC (1) RP-TNC (4) VGA (D-Sub) + USB (3)
6-p Mini-DIN (2) IEC (3) RS-232 (10) VGA (D-Sub) + USB A + 3.5mm (8)
9-p (2) LC (197) Samsung 30-p (1) VGA + HDMI + DVI (7)
Apple 30-p (13) Lightning (41) SAS (5) XLR (23)
ATX (4-pin) (1) Lightning / USB C / USB micro B (3) SATA (29) XLR (3-pin) (18)
BNC (31) Micro USB (11) SATA 7-pin (14)
Näytä tuotteet