» Kaapelit

Ole hyvä ja odota...

Kaapelit

Hakusuodatin auttaa sinua listaamaan tuotteet, jotka vastaavat tarkasti vaatimuksiasi. Jokaisen kohdan määrittely ei ole välttämätöntä - määrittele vain ne joilla on merkitystä. Mikäli hakusuodattimen käyttö tuntuu vaikealle, voit käyttää ohjattua hakua, jonka avulla voit määrittää yhden parametrin kerrallaan. Mikäli et halua käyttää näistä tavoista kumpaakaan, voit yksinkertaisest valita näytä kaikki kategorian 15876 tuotteet.
Valitse kaikki | Tyhjennä kaikki
Hintaluokka 
Avainsana(t)   
Näytä tuotteet
A10 Networks (1) DELL (41) INSMAT (19) PLANTRONICS (3)
ACT (1) DELTACO (7) INTEL (111) PNY (4)
ACTi (1) DIGIALITY (3) JABRA (7) PORTSMITH (1)
A-DATA (17) D-LINK (4) KENSINGTON (28) QNAP (9)
ADDON (32) DS (1) KRAMER (574) QUANTA (11)
ALLIED TELESYN (1) DS PRO (1) LENOVO (96) RAIDSONIC (1)
AMD (1) EASYDIST (3) LEXMARK (2) RITTAL (2)
APC (107) EATON (9) LIFEPROOF (5) SAMSUNG (3)
APPLE (26) ELECTRO CONNECTIONS (1) LINKSYS BY CISCO (21) SANDBERG (125)
A-SOLAR (11) ELO (5) LOGITECH (3) SENNHEISER (3)
ASUS (1) EPSON (1) MACLOCKS (3) SIGNALINE (45)
BELKIN (313) ERGOTRON (4) MAG (2) SONY (3)
BIXOLON (2) EWENT (1) MAGTEK (1) STARTECH (140)
BLACK BOX (7127) EXTREME (1) MARSHALL ELECTRONICS (1) SUPERMICRO (98)
BLUEBAUM (6) FUJITSU (74) MATROX (11) TARGUS (21)
BROADCOM (5) GARMIN (1) MAXIMUM (20) TELEWELL (1)
BROCADE (1) GENERIC (1) MICROBATTERY (2) THERMALTAKE (1)
CABLES TO GO (1257) GIGABYTE (5) MICROCONNECT (4031) TP-LINK (8)
CABLES UNLIMITED (1) GOOBAY (16) MICROSOFT (3) UMATES (1)
CANON (2) GRATEQ (15) MicroSpareparts (3) VIDEOTEC (17)
CAPTURE (1) GRIFFIN (3) MICROSTORAGE (3) VISION (222)
CELLULAR LINE (15) Hewlett Packard Enterprise (200) MOPHIE (8) VIVANCO (16)
CELLY (16) HIK VISION (2) NETGEAR (1) VIVOLINK (316)
CIPHERLAB (5) HONEYWELL (5) NEWSTAR (1) WESTERN DIGITAL (1)
CISCO (76) HP (23) Nordic ID (3) XEROX (2)
CITIZEN (1) HUAWEI (1) OEM (250) ZEBRA (9)
CLUB 3D (48) IBM (16) OPTICON (2) ZYXEL (12)
COMNET (40) ICP DAS (1) OTTERBOX (12)
CORSAIR (1) IFROGZ (7) PEERLESS (1)
DATALOGIC (1) INFOCUS (4) PELCO (4)
Adapter (63) DIN/mini DIN (19) Mobilephone (135) Storage Converter (7)
Antenna (83) DisplayPort (151) Network Special (55) Tele (69)
Audio / Video (563) DVI (132) Power (387) Thunderbolt (13)
Cat5 (237) Ethernet (18) SAS (163) USB (570)
Cat5e (1139) Fiber (941) SATA/eSATA (80) VGA (Analog) (340)
Cat6 (1863) Firewire (10) SCART (6) Video Converter (548)
Cat6a (446) HDMI (468) SCSI (5)
Cat7 (135) IDE/Floppy/ATX (1) Serial / Parallel (160)
2 x 3.5mm (2) eSATA (6) MTP (2) SATA III 7-pin (6)
2 x RCA (35) F (8) MT-RJ (69) SC (200)
2.5mm (2) FC (35) N (209) SC/APC (1)
3 x RCA (8) F-type (3) NEMA 5-15P (1) SC/UPC (76)
3.5mm (270) HD68 (1) N-Type (4) SCART (2)
4-p (2) HDMI (409) PCI-E (6-pin) (1) SCART (21-pin) (8)
4-pin Molex (2) HDMI A (Full size) (204) PCI-E (8-pin) (2) SFF-8087 (11)
50-Pin Telco (9) HDMI C (Mini HDMI) (7) Power Plug (59) SFF-8088 (7)
6.35mm (19) HDMI D (Micro HDMI) (4) Power Plug (Type I) (3) SFF-8643 (2)
68-p (2) IDC (3) Power Plug DK (Type K) (5) SFP+ (24)
6-p (3) IEC (4) Power Plug Euro (41) SMA (3)
6-p Mini-DIN (3) LC (458) Power Plug SA (Type M) (1) ST (227)
9-p (3) LC/APC (1) Power Plug Swiss (Type J) (6) S-Video (1)
ATX (4-pin) (1) LC/PC (10) Power Plug UK (Type G) (24) Thunderbolt (19)
BNC (25) LC/UPC (72) Power Plug US (Type B) (5) TOSLINK (21)
C13 coupler (55) Lightning (10) QD (3) USB (7)
C14 coupler (39) MHL (1) QSFP (8) USB 2.0 (2)
C19 coupler (25) Micro USB (5) QSFP+ (27) USB 3.0 (6)
C20 coupler (4) Micro-HDMI (9) QSFP28 (2) USB 3.0 A (1)
C5 coupler (1) Micro-USB A (6) RCA (37) USB A (549)
C7 coupler (2) Micro-USB B (7) RJ-10 (3) USB B (7)
Coax (18) mini DisplayPort (168) RJ-11 (45) USB C (186)
CX4 (2) Mini-DVI (1) RJ-12 (10) VF45 (1)
DB-25 (59) Mini-HDMI (13) RJ-45 (3556) VGA (8)
DB-9 (100) Mini-SAS (42) RP-SMA (8) VGA (D-Sub) (279)
DisplayPort (257) Mini-SAS HD (33) SAS (4) VGA (D-Sub) + 3.5mm (40)
DMS-59 (5) Mini-USB A (4) SATA (23) XLR (25)
DVI (7) Mini-USB B (2) SATA 15-pin (5) XLR (3-pin) (5)
DVI-A (9) Molex (3-pin) (2) SATA 7-pin (6)
DVI-D (133) Molex (4-pin) (9) SATA II (3)
DVI-I (34) MPO/MTP (6) SATA III (15)
2 x 3.5mm (22) C14 coupler (47) Micro-USB A (8) SATA II (1)
2 x 6.3mm (1) C15 coupler (10) Micro-USB B (113) SATA III (17)
2 x C13 (3) C19 coupler (22) Micro-USB B/Apple/Lightning (1) SATA III 7-pin (6)
2 x DVI-D (1) C20 coupler (26) Micro-USB B/Lightning (4) SC (457)
2 x DVI-I (3) C5 coupler (35) mini DisplayPort (32) SC/APC (4)
2 x Molex (4-pin) (2) C7 coupler (30) Mini-SAS (42) SC/PC (8)
2 x RCA (81) Coax (20) Mini-SAS HD (21) SC/UPC (98)
2 x USB A (9) CX4 (2) Mini-USB B (34) SCART (21-pin) (6)
2 x VGA (D-Sub) (8) DB-25 (32) Molex (3-pin) (1) SFF-8087 (9)
2.5mm (4) DB-9 (65) Molex (4-pin) (8) SFF-8088 (8)
2p (2) DisplayPort (177) MPO/MTP (6) SFF-8470 (1)
2x SATA 15-pin (1) DisplayPort / HDMI / DVI-D (1) MTP (1) SFP+ (26)
3 x RCA (15) DisplayPort + USB A (3) MT-RJ (68) SMA (3)
3 x RCA + S-Video (1) DVI (26) N (250) ST (105)
3.5mm (194) DVI-D (221) N-Type (5) ST/PC (3)
3-pin (8) DVI-I (28) PCI-E (6-pin) (1) ST/UPC (72)
4 x Molex (3-pin) (1) DVI-I + VGA (D-Sub) (3) PCI-E (8-pin) (1) S-Video (4-pin) (3)
4 x SATA (11) eSATA (7) PS/2 (2) Thunderbolt (13)
4 x SFP+ (1) F (6) QSFP+ (19) TOSLINK (21)
4-p (8) F-type (1) RCA (42) USB (3)
4-pin Molex (1) HDMI (415) RF (1) USB 3.0 (1)
4-pin PWM (1) HDMI + DVI-D (5) RJ-10 (3) USB A (200)
5 x BNC (4) HDMI + VGA (D-Sub) (4) RJ-11 (24) USB B (116)
6.35mm (13) HDMI A (Full size) (208) RJ-12 (9) USB C (136)
6-p (2) HDMI C (Mini HDMI) (14) RJ-45 (3515) VGA (31)
6-p Mini-DIN (3) HDMI D (Micro HDMI) (13) RP-SMA (7) VGA (D-Sub) (348)
9-p (1) IDC (1) RS-232 (9) VGA (D-Sub) + 3.5mm (44)
Apple 30-p (17) IEC (6) Samsung 30-p (1) VGA (D-Sub) + USB (4)
ATX (4-pin) (1) LC (362) SAS (4) VGA + HDMI + DVI (9)
BNC (26) Lightning (94) SATA (29) XLR (23)
C13 coupler (88) Micro USB (6) SATA 7-pin (3) XLR (3-pin) (7)
Näytä tuotteet