» Verkko » Tarvikkeet » CISCO 100FX SFP ON GE SFP PORTS F/ DSBU SWITCHES IN

Ole hyvä ja odota...

Tarvikkeet

CISCO 100FX SFP ON GE SFP PORTS F/ DSBU SWITCHES IN (GLC-GE-100FX=       )

CISCO 100FX SFP ON GE SFP PORTS F/ DSBU SWITCHES IN (GLC-GE-100FX= )


Tuotekoodi: GLC-GE-100FX=
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
176,15 €
218,43 € (sis. ALV)
VarastossaSaatavissa tukkurilta: 9
Tekniset tiedot

Suorituskyky

SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirron enimmäisnopeus1000 Mbit/s
PCI-väyläSFP
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
ValokuituliitinLC
Suurin siirtoetäisyys2000 m
Aallonpituus1310 nm
VerkkostandarditIEEE 802.3ab
Kaapelitekniikka100BASE-FX
Kuituporttien määrä2

Virranhallinta

Virrankulutus1,5 W

Ympäristöolosuhteet

Käyttölämpötila (T-T)0 - 70 °C
Varastointilämpötila-40 - 85 °C

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.