» BROCADE

Ole hyvä ja odota...

BROCADE Luettelo

Haku
Näytetään 1 - 60 / 71 tuotteesta 1 2 Seuraava
= Varastossa
= Ei varastossa
43,75 €
54,25 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE FRU SFP Extraction Tool 6 Pack
BROCADE FRU SFP Extraction Tool 6 Pack
Tuotekoodi: XBR-48000-R0129
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
117,34 €
145,50 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE Mid Rack Mount Kit Telco for Switches
BROCADE Mid Rack Mount Kit Telco for Switches
Tuotekoodi: XBR-000165
Tuote: Mounting
117,34 €
145,50 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE Fixed Rack Mount Kit f Switches
BROCADE Fixed Rack Mount Kit f Switches
Tuotekoodi: XBR-R000162
Tuote: Mounting
123,49 €
153,13 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE 6510/ 6505/ 6710 Mid-Mount Kit f 2 Post Rk
BROCADE 6510/ 6505/ 6710 Mid-Mount Kit f 2 Post Rk
Tuotekoodi: XBR-R000292
Tuote: Mounting
123,49 €
153,13 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE 6510/ 6505/ 6710 Fixed Rack Mount Kit
BROCADE 6510/ 6505/ 6710 Fixed Rack Mount Kit
Tuotekoodi: XBR-R000291
Tuote: Mounting
195,58 €
242,52 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE SFP SWL 4G 1Pk
BROCADE SFP SWL 4G 1Pk
Tuotekoodi: XBR-000139
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
219,05 €
271,62 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE FRU SFP SWL 8G 1-PK BR
BROCADE FRU SFP SWL 8G 1-PK BR
Tuotekoodi: XBR-000163
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
221,55 €
274,72 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU2 Post Mid Mount Kit/Flush Mount Kit
BROCADE FRU2 Post Mid Mount Kit/Flush Mount Kit
Tuotekoodi: XBR-R000294
Tuote: Mounting
250,34 €
310,42 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Fan Assembly/ Port Side Exhaust Airflow
BROCADE Fan Assembly/ Port Side Exhaust Airflow
Tuotekoodi: XBR-FAN-80-R
Tuote: Miscellaneous
262,72 €
325,77 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
Tuotekoodi: XBR-000190
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
301,47 €
373,82 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Rack Mount/FRU Universal 4 Post
BROCADE Rack Mount/FRU Universal 4 Post
Tuotekoodi: XBR-R000296
Tuote: Mounting
303,55 €
376,40 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Slide Rack Mount Kit f Switches
BROCADE Slide Rack Mount Kit f Switches
Tuotekoodi: XBR-R000070
Tuote: Mounting
563,27 €
698,45 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU DCX-4S 27-31 Rail Kit Optional
BROCADE FRU DCX-4S 27-31 Rail Kit Optional
Tuotekoodi: XBR-DCX4S-0120
Tuote: Mounting
593,00 €
735,32 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 11.11.2019
BROCADE Univsal 1 PWRCRD for HV PSU Unterminated
810,22 €
1 004,67 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Lic/ Enable E-ports on Channel Switch
930,96 €
1 154,39 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 1-PK BR
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 1-PK BR
Tuotekoodi: XBR-000192
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 095,26 €
1 358,12 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU 27-31" Port Side Exhaust Kit
BROCADE FRU 27-31" Port Side Exhaust Kit
Tuotekoodi: XBR-DCX4S-0121
Tuote: Miscellaneous
1 095,26 €
1 358,12 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE SFP LWL 4G 4Km 1Pk
BROCADE SFP LWL 4G 4Km 1Pk
Tuotekoodi: XBR-000142
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 189,14 €
1 474,53 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Transceiver/ SFP SWL 4G 8pk
BROCADE Transceiver/ SFP SWL 4G 8pk
Tuotekoodi: XBR-000141
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 326,82 €
1 645,26 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU 8Gb SWL SFP 8Pk BR
BROCADE FRU 8Gb SWL SFP 8Pk BR
Tuotekoodi: XBR-000164
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 362,82 €
1 689,90 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Lic/ 4-Port Activation Mid-Range Switches
1 494,97 €
1 853,76 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/ Essential 4hr Parts Only Rnwl
1 494,97 €
1 853,76 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/ Essential 4hr Parts Only Support
1 568,56 €
1 945,01 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hrs Onsite Rnwl BR-310/ 20/ 40/ 60
1 966,78 €
2 438,81 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 20.9.2019
BROCADE Premier Br-6510-24 Port BR-6510-48 port
2 099,33 €
2 603,17 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Cable/ 40GBASE-SR4 QSFP+ Optic MTP 100m
BROCADE Cable/ 40GBASE-SR4 QSFP+ Optic MTP 100m
Tuotekoodi: 40G-QSFP-SR4
Tyyppi: Network Special
2 122,06 €
2 631,35 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Essential NBD Parts Only G610 Switch 5Y
2 122,39 €
2 631,76 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Ess NBD ONSITE Supp G610 Switch
2 298,99 €
2 850,75 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hr Onsite BR-6510-24/ 48 port
2 404,87 €
2 982,04 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Transceiver SFP LWL 8G 10KM 1-PAK
BROCADE Transceiver SFP LWL 8G 10KM 1-PAK
Tuotekoodi: XBR-000153
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
2 531,36 €
3 138,89 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 20.9.2019
BROCADE Spt/Ess NBD Parts only BR-6505-12 port
2 633,61 €
3 265,68 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Lic/ADV PERF MONITORING PP
BROCADE Lic/ADV PERF MONITORING PP
Tuotekoodi: BR-SMEDPRF-01
2 633,61 €
3 265,68 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Lic/Ext Fabric Feat Lic Entry FC Switche
2 636,44 €
3 269,19 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU QSFP SWL 4X16G FC-compliant 1-PK BR
BROCADE FRU QSFP SWL 4X16G FC-compliant 1-PK BR
Tuotekoodi: XBR-000245
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
2 725,61 €
3 379,76 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE Lic/ Port-On-Demand Enable 8Prt 8Gbps SWL
BROCADE Lic/ Port-On-Demand Enable 8Prt 8Gbps SWL
Tuotekoodi: XBR-SMEDPOD8-01
Tuote: Licensing / software
3 129,29 €
3 880,32 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE PSU/ VA-40FC 5100 6500 w/Fan Port Side
BROCADE PSU/ VA-40FC 5100 6500 w/Fan Port Side
Tuotekoodi: XBR-5100-0001
Tuote: Power
3 163,42 €
3 922,64 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hr Onsite Ren G620 Switch
3 276,52 €
4 062,88 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE ESSENTIAL NBD ONSITE SUPPORT BR-6510-24
3 950,43 €
4 898,53 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Lic/Ext Fabric Feat f Mid-Tier Fibre Chn
4 054,02 €
5 026,98 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE SFP LWL 16G 10KM 1pk
BROCADE SFP LWL 16G 10KM 1pk
Tuotekoodi: XBR-000198
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
4 249,40 €
5 269,26 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 20.9.2019
BROCADE Spt/Ess 4HR Onsite G610 Switch
BROCADE Spt/Ess 4HR Onsite G610 Switch
Tuotekoodi: G610-SVS-4OS-5
4 319,12 €
5 355,71 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 20.9.2019
BROCADE Spt/Ess NBD Parts only BR-6505-12 port
4 743,59 €
5 882,05 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/ Essential NBD Onsite BR-6510-24p
4 938,79 €
6 124,10 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Lic/ Trunking Feat Entry Level Fibre Chan
5 003,87 €
6 204,80 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Lic/ FABRIC VISION 6505 PP
BROCADE Lic/ FABRIC VISION 6505 PP
Tuotekoodi: BR-SMEDFV-01
5 061,19 €
6 275,88 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hrs Parts Only G620
BROCADE Spt/Ess 4Hrs Parts Only G620
Tuotekoodi: G620-SVS-4P-3
5 385,52 €
6 678,04 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 20.9.2019
BROCADE Premier NBD Onsite Spt Br-6505-24 Port
6 335,26 €
7 855,72 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 20.9.2019
BROCADE Premier BR-6510-24 port BR-6510-48 port
6 415,07 €
7 954,69 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 8pk BR
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 8pk BR
Tuotekoodi: XBR-000193
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
6 971,32 €
8 644,44 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 20.9.2019
BROCADE Spt/Ess 24/7 SW RNW BR-DCX8514 4 slot
BROCADE Spt/Ess 24/7 SW RNW BR-DCX8514 4 slot
Tuotekoodi: DCX8514-SVC-RSEMAINT-1
8 542,99 €
10 593,31 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE S/W 12 Port-On-Demand w/12 BR 8G SWL
BROCADE S/W 12 Port-On-Demand w/12 BR 8G SWL
Tuotekoodi: XBR-MIDR12POD-8G
Portit: 0  -  Nopeus: 0Mbps
9 350,34 €
11 594,42 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE 12 Port-On-Demand w 12 BR 16G SWL SFPS
9 823,55 €
12 181,20 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE 40GBase-LR4 QSFP+optic LC <10km
BROCADE 40GBase-LR4 QSFP+optic LC <10km
Tuotekoodi: 40G-QSFP-LR4
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
10 381,46 €
12 873,01 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 25km 1 Pk
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 25km 1 Pk
Tuotekoodi: XBR-000258
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
10 537,52 €
13 066,52 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hr Onsite BR-6510-24/ 48 port
10 768,45 €
13 352,88 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE Switch/ 6505 12p 16Gb SFPs BR AC 1 PSU
BROCADE Switch/ 6505 12p 16Gb SFPs BR AC 1 PSU
Tuotekoodi: BR-6505-12-16G-0R
Tuote: Managed  -  Portit: 12  -  Nopeus: 16Gbps
11 105,89 €
13 771,30 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE S/W 12 Port-On-Demand w/12 BR 16G SWL
11 259,45 €
13 961,72 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE Lic/S/W FABRIC VISION 5300 6520 PP
13 085,94 €
16 226,57 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 17.9.2019
BROCADE SW ENTERPRISE BUNDLE BR
BROCADE SW ENTERPRISE BUNDLE BR
Tuotekoodi: BR-SMEDEB-01
18 059,18 €
22 393,38 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 18.11.2019
BROCADE 10GBASE-ZRD Tunable DWDM 80KM SFP+
BROCADE 10GBASE-ZRD Tunable DWDM 80KM SFP+
Tuotekoodi: 10G-SFPP-ZRD-T
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Näytetään 1 - 60 / 71 tuotteesta 1 2 Seuraava