» BROCADE

Ole hyvä ja odota...

BROCADE Luettelo

Haku
Näytetään 1 - 55 / 55 tuotteesta
= Varastossa
= Ei varastossa
42,78 €
53,05 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE FRU SFP Extraction Tool 6 Pack
BROCADE FRU SFP Extraction Tool 6 Pack
Tuotekoodi: XBR-48000-R0129
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
114,73 €
142,27 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE Fixed Rack Mount Kit f Switches
BROCADE Fixed Rack Mount Kit f Switches
Tuotekoodi: XBR-R000162
Tuote: Mounting
114,73 €
142,27 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Mid Rack Mount Kit Telco for Switches
120,73 €
149,71 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.4.2019
BROCADE 6510/ 6505/ 6710 Fixed Rack Mount Kit
120,73 €
149,71 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE 6510/ 6505/ 6710 Mid-Mount Kit f 2 Post Rk
191,22 €
237,11 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE SFP SWL 4G 1Pk
BROCADE SFP SWL 4G 1Pk
Tuotekoodi: XBR-000139
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
214,17 €
265,57 €  (sis. ALV)
Varastossa
BROCADE FRU SFP SWL 8G 1-PK BR
BROCADE FRU SFP SWL 8G 1-PK BR
Tuotekoodi: XBR-000163
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
216,62 €
268,61 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU2 Post Mid Mount Kit/Flush Mount Kit
244,76 €
303,50 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Fan Assembly/ Port Side Exhaust Airflow
256,88 €
318,53 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
Tuotekoodi: XBR-000190
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
294,74 €
365,48 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Rack Mount/FRU Universal 4 Post
296,77 €
367,99 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Slide Rack Mount Kit f Switches
550,72 €
682,89 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU DCX-4S 27-31 Rail Kit Optional
675,52 €
837,64 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/NBD Parts BR-300
BROCADE Spt/NBD Parts BR-300
Tuotekoodi: 300-SVS-NDP-1
675,52 €
837,64 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/Ess NBD Parts Only Ren BR-310/ 20/ 40
792,15 €
982,27 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Lic/ Enable E-ports on Channel Switch
910,21 €
1 128,66 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 1-PK BR
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 1-PK BR
Tuotekoodi: XBR-000192
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 070,84 €
1 327,84 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE SFP LWL 4G 4Km 1Pk
BROCADE SFP LWL 4G 4Km 1Pk
Tuotekoodi: XBR-000142
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 070,84 €
1 327,84 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU 27-31" Port Side Exhaust Kit
1 152,64 €
1 429,27 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/NBD Parts BR-310/ 320/ 340/ 360
1 162,62 €
1 441,65 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Transceiver/ SFP SWL 4G 8pk
BROCADE Transceiver/ SFP SWL 4G 8pk
Tuotekoodi: XBR-000141
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 282,91 €
1 590,81 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/ Essntl NBD Parts BR-310/ 320/ 340/ 360
1 297,23 €
1 608,57 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU 8Gb SWL SFP 8Pk BR
BROCADE FRU 8Gb SWL SFP 8Pk BR
Tuotekoodi: XBR-000164
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
1 332,43 €
1 652,21 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Lic/ 4-Port Activation Mid-Range Switches
1 461,65 €
1 812,45 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/ Essential 4hr Parts Only Support
1 461,65 €
1 812,45 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/ Essential 4hr Parts Only Rnwl
1 534,34 €
1 902,58 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/4HR Onsite Support BR-310/ 320/ 340/
1 534,34 €
1 902,58 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hrs Onsite Rnwl BR-310/ 20/ 40/ 60
1 855,46 €
2 300,77 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/ Essntl NBD Parts BR-310/ 320/ 340/ 360
2 052,55 €
2 545,16 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Cable/ 40GBASE-SR4 QSFP+ Optic MTP 100m
2 247,75 €
2 787,21 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hr Onsite BR-6510-24/ 48 port
2 351,26 €
2 915,56 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Transceiver SFP LWL 8G 10KM 1-PAK
BROCADE Transceiver SFP LWL 8G 10KM 1-PAK
Tuotekoodi: XBR-000153
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
2 574,90 €
3 192,88 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Lic/Ext Fabric Feat Lic Entry FC Switche
2 577,68 €
3 196,32 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU QSFP SWL 4X16G FC-compliant 1-PK BR
BROCADE FRU QSFP SWL 4X16G FC-compliant 1-PK BR
Tuotekoodi: XBR-000245
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
2 664,85 €
3 304,41 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Lic/ Port-On-Demand Enable 8Prt 8Gbps SWL
BROCADE Lic/ Port-On-Demand Enable 8Prt 8Gbps SWL
Tuotekoodi: XBR-SMEDPOD8-01
Tuote: Licensing / software
3 059,55 €
3 793,84 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE PSU/ VA-40FC 5100 6500 w/Fan Port Side
3 168,66 €
3 929,14 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/ Essntl NBD Parts BR-310/ 320/ 340/ 360
3 674,54 €
4 556,43 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 26.3.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hr Parts only BR-6505-12 port
BROCADE Spt/Ess 4Hr Parts only BR-6505-12 port
Tuotekoodi: 6505-SVS-4P-4
Tuote: Licensing / software
3 862,37 €
4 789,34 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Lic/Ext Fabric Feat f Mid-Tier Fibre Chn
3 963,64 €
4 914,91 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE SFP LWL 16G 10KM 1pk
BROCADE SFP LWL 16G 10KM 1pk
Tuotekoodi: XBR-000198
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
4 637,86 €
5 750,95 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/ Essential NBD Onsite BR-6510-24p
4 828,70 €
5 987,59 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Lic/ Trunking Feat Entry Level Fibre Chan
6 272,06 €
7 777,35 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 8pk BR
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 8pk BR
Tuotekoodi: XBR-000193
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
7 027,96 €
8 714,67 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hr Onsite BR-6505-12p
BROCADE Spt/Ess 4Hr Onsite BR-6505-12p
Tuotekoodi: 6505-SVS-4OS-5
9 141,91 €
11 335,97 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE 12 Port-On-Demand w 12 BR 16G SWL SFPS
9 604,56 €
11 909,65 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE 40GBase-LR4 QSFP+optic LC <10km
BROCADE 40GBase-LR4 QSFP+optic LC <10km
Tuotekoodi: 40G-QSFP-LR4
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
10 150,03 €
12 586,04 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 25km 1 Pk
BROCADE FRU SFP/SWL 16G 25km 1 Pk
Tuotekoodi: XBR-000258
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
10 302,63 €
12 775,26 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE Spt/Ess 4Hr Onsite BR-6510-24/ 48 port
10 528,40 €
13 055,22 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Switch/ 6505 12p 16Gb SFPs BR AC 1 PSU
BROCADE Switch/ 6505 12p 16Gb SFPs BR AC 1 PSU
Tuotekoodi: BR-6505-12-16G-0R
Tuote: Managed  -  Portit: 12  -  Nopeus: 16Gbps
10 858,33 €
13 464,33 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE S/W 12 Port-On-Demand w/12 BR 16G SWL
17 656,62 €
21 894,21 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE 10GBASE-ZRD Tunable DWDM 80KM SFP+
BROCADE 10GBASE-ZRD Tunable DWDM 80KM SFP+
Tuotekoodi: 10G-SFPP-ZRD-T
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
17 735,02 €
21 991,42 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 25.3.2019
BROCADE SW/Ent Feat Lic Bdl Mid-Tier Fibre Chan
22 509,55 €
27 911,84 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Switch/ 6510 24p 16Gb SWL SFPs BR AC
BROCADE Switch/ 6510 24p 16Gb SWL SFPs BR AC
Tuotekoodi: BR-6510-24-16G-R
Tuote: SAN  -  Portit: 48  -  Nopeus: 16Gbps
24 761,78 €
30 704,61 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Switch/ 6505 24p 16Gb SFPs ENT BR AC 1PSU
BROCADE Switch/ 6505 24p 16Gb SFPs ENT BR AC 1PSU
Tuotekoodi: BR-6505-24-16G-1R
Tuote: Managed  -  Portit: 24  -  Nopeus: 16Gbps
34 318,91 €
42 555,45 €  (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 23.5.2019
BROCADE Lic/24 POD w/24 16G BR Branded SWL SFP
BROCADE Lic/24 POD w/24 16G BR Branded SWL SFP
Tuotekoodi: XBR-ENTPOD-16G
Tuote: Licensing / software
Näytetään 1 - 55 / 55 tuotteesta