» Verkko » Tarvikkeet » A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range

Ole hyvä ja odota...

Tarvikkeet

A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range (AXSK-CSFP-LR)

A10 Networks 1 Gig SFP Fiber transceiver - Long Range (AXSK-CSFP-LR)


Tuotekoodi: AXSK-CSFP-LR
A10 Networks - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - 1310 nm
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
337,89 €
418,98 € (sis. ALV)
Arvioitu saapumisaika: 31.12.2019
Tekniset tiedot (CNET)

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.